A TÖRVÉNY VÉDI AZ EMBERI JOGOKAT, AVAGY A TÖRVÉNY ELŐTT MINDENKI EGYENLŐ?

A TÖRVÉNY VÉDI AZ EMBERI JOGOKAT, AVAGY A TÖRVÉNY ELŐTT MINDENKI EGYENLŐ?

„Sajtóhírek szerint az éjszaka közepén, a saját otthonából vitték el
azt a fiatalt, aki felhívta a BKK figyelmét az e-jegyrendszer
sebezhetőségére.
Nem azt, aki megrendelte, nem azt, aki megcsinálta, nem azt, aki
jóváhagyta és kifizette, hanem azt vitték el,
aki figyelmeztette a céget a súlyos hibára.”
/forrás: népszava.hu /